جزییات خبر

پس از ماهها تلاش در اداره کل سوختگیری هواپیمایی کشور رخ داد:

انتشار ویرایش دوم مجموعه مقررات سوخت های هوایی

(چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۴۴

به گزارش روابط عمومی اداره کل سوختگیری هواپیمایی کشور ویرایش دوم مجموعه مقررات سوختهای هوایی منتشر شد.

پس از انتشار نخستین نسخه کتاب مجموعه مقررات سوختهای هوایی در سال 93 ، اکنون پس از ماهها تلاش کارشناسان و مسئولین اداره کل سوختگیری هواپیمایی کشور,ویرایش دوم این کتاب تهیه و انتشار یافت.

این مجموعه مقررات که در 3 فصل و چندین بخش تدوین شده به روش های سوخترسانی و کنترل کیفیت سوختهای هوایی,طراحی,ساخت و نگهداشت تجهیزات سوخت رسانی, دریافت,ذخیره سازی و تحویل سوختهای هوایی اشاره دارد. که ضمن بیان کلیات مطالب جزئیات مورد استفاده هر فصل به صورت ضمائم و متمم هادرج شده است.

این کتاب که  در 107 صفحه به چاپ رسیده است قابل  استفاده در مراکز سوختگیری, کارشناسان و کارآموزان  بوده  و منبعی کامل و غنی محسوب می شود.

 در یادداشت امیر وکیل زاده، مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی  در ابتدای این کتاب آمده است:

"اداره کل سوختگیری هواپیمایی به عنوان یکی از مهمترین حلقه های زنجیره تامین خدمات ناوگان حمل و نقل هوایی سالهاست حتی در سخت ترین شرایط وظیفه سوخت رسانی به خطوط هوایی داخلی و خارجی با مبادی و مقاصد فرودگاههای ایران اسلامی را به دوش کشیده است. و بدیهی است این مهم تنها با رعایت استانداردهای بین المللی در کلیه مراحل عملیاتی امکان پذیر بوده است. امید است با بهره گیری از این مجموعه و تداوم بروز رسانی آن در سنوات آتی گام مهمی در ارتقاء مستمر سطح کیفی خدمات سوخت رسانی هوایی برداشته و زمینه بهره مندی هموطنان عزیزمان از توسعه ساختارهای مرتبط با حمل و نقل هوایی داخلی و خارجی از قبیل گردشگری, روابط و تجارت بین الملل باشیم."

 

مجموعه مقررات

 

مجموعه مقررات

 

مجموعه مقررات

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

اداره کل سوختگیری هواپیمایی کشور

فرودگاه مهرآباد-جنب پلیس فرودگاه-روبه روی پارکینگ طبقاتی

کدپستی 1387835461

 تلفن:2-66020730

فکس:66025279